01 Травня, 2024 р., 10:26
Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома допомагають своїм підопічним в підготовці до Великодніх свят. Прибирають житлові приміщення, впорядковують подвір'я, щоб громадяни, які знаходяться на обслуговуванні мали змогу зустріти свято в ошатних оселях.
16 Квітня, 2024 р., 10:28
Колектив установи не залишився осторонь та долучився до всеукраїнської акції « За чисте довкілля» та Дня благоустрою. Було проведено прибирання території навколо адмінприміщення, де розташована установа. А також працівниками відділення стаціонарного догляду для постійного проживання здійснено прибирання прилеглої території відділення та на присадибній ділянці висаджена картопля для підопічних, які проживають там.