12 Квітня, 2024 р., 16:24
Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду директор комунальної установи «Трудовий архів Камінь-Каширської міської ради» інформує, що 12.04.2024 року на засіданні комісії було розглянуто документи кандидатів та проведено співбесіду з претендентами. За підсумками проведеного конкурсу комісією одноголосно прийнято рішення про визначення переможцем конкурсу на посаду директора комунальної установи «Трудовий архів Камінь-Каширської міської ради» – Матвійчук Галину Модестівну та подано на розгляд Камінь-Каширському міському голові протокол засідання з рекомендацією  укладання з переможцем строкового трудового договору (контракту).
01 Квітня, 2024 р., 14:50
У відповідності до вимог Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», Правил охорони електричних мереж, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2002 №1455, Кодексу цивільного захисту України керівники підприємств, установ і організацій усіх форм власності, громадяни, яким надано у власність, постійне або тимчасове користування земельні ділянки, які є складовою частиною території охоронної зони електричних мереж повинні забезпечити:
01 Квітня, 2024 р., 10:36
Камінь-Каширська дільниця Ратнівського УЕГГ виконуватиме роботи з ТО ВБСГ та ПВЩ ВБСГ:
25 Березня, 2024 р., 10:20