Інформація для запитувачів стосовно захисту персональних даних

Камінь-Каширська міська рада як володілець персональних даних обробляє їх з метою забезпечення реалізації Конституційного права громадян на доступ до публічної інформації до органів місцевого самоврядування.

Заявник як суб’єкт персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) має право:

-     знати місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки;

-    на доступ до своїх персональних даних;

-    отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

-    застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

-    звертатися із скаргами щодо обробки своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини або до суду;

-    інші права, визначені статтею 8 Закону.

Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які перебувають у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом.

Доступ до персональних даних третій особі не надається, якщо зазначена особа відмовляється взяти на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання вимог Закону або неспроможна їх забезпечити.