Служба зайнятості інформує

11 Квітня, 2024 р., 15:48
Триває додатковий набір особового складу в батальйон матеріального забезпечення 100 окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗСУ
09 Квітня, 2024 р., 15:45
Як подбати про себе? Що таке ментальне здоров’я? Як можна самостійно підтримати власне ментальне здоров’я?
08 Квітня, 2024 р., 15:44
Шукаєте роботу?
05 Квітня, 2024 р., 15:42
Збільшується чисельність внутрішньо переміщених осіб, які звертаються за послугами до служби зайнятості.
03 Квітня, 2024 р., 15:39
Мінімальна заробітна плата в Україні з 1 квітня 2024 року зросла до 8 тисяч гривень.
01 Квітня, 2024 р., 15:34
Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб за направленням центру зайнятості на умовах строкового трудового договору, для отримання компенсації протягом двох місяців з дня працевлаштування подає центру зайнятості заяву про компенсацію витрат на оплату праці довільної форми та копії трудового договору між ним і працівником та розпорядчого акта про прийняття на роботу, завірені в установленому порядку.
29 Березня, 2024 р., 08:50
Однією з найважливіших складових створення безбар’єрного середовища в Україні є економічна та соціальна рівність її громадян.
29 Лютого, 2024 р., 08:54
Будьмо на зв'язку!
28 Лютого, 2024 р., 08:53
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички
27 Лютого, 2024 р., 08:51
Як служба зайнятості допомогає ветеранам повернутися до мирного життя? Відповіді - у нашій інфографіці.