Служба зайнятості інформує

20 Листопада, 2023 р., 11:41
 Добірка з  корисних посилань для ветеранів та другого з подружжя, де вони зможуть отримати безкоштовну професійну допомогу або консультації з питань отримання грантів:  Графік безкоштовних консультацій Державної служби зайнятості  https://is.gd/S6zHKQ  +380 800 600 288, онлайн-підтримка через Facebook Messenger або Telegram;  Програма реінтеграції ветеранів IREX,  +38 (044) 537-06-04,  contact.vrp@irex.org;  Навчання від ГО Простір можливостей",+38 (098) 408-26-72,  info@uweare.com.ua;  Проєкт Проєкт USAID "Економічна підтримка України" DAI Global LLC  https://is.gd/9dSSSz  info_era@dai.com;  Консультації від KSE Graduate Business School https://forms.gle/scEwLURq6tneWu8N9 +38 (067) 441-01-11,  mba@kse.org.ua;  Тьюторська підтримка від KSE Graduate Business School and KSE Foundation,+38 (067) 441-01-11,  mba@kse.org.ua;  Консультації, навчання та підтримка від Асоціація підприємців-ветеранів АТО,+380 800 213 190,  apvaua@gmail.com
17 Листопада, 2023 р., 11:40
#ВАКАНСІЇ ТОВ "Промислова Компанія "Пожмашина", що займається виробництвом пожежної, спеціалізованої та сільськогосподарської техніки, нагально потребує допомоги у підборі кваліфікованих працівників. Нині, це сучасне соціально відповідальне підприємство, яке постійно розвивається, нарощує свої потужності, активно співпрацюючи зі службою зайнятості. Працівникам пропонують достатньо високу заробіту плату, соціальний пакет, житло та низку інших заохочень. Для того аби дізнатися деталі  звертайтеся за телефоном (044) 244 94 75.
16 Листопада, 2023 р., 11:38
#робота_для_ВПО
15 Листопада, 2023 р., 11:35
Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія: консультаційна мережа» – Ваш помічник у виборі професії! В державній службі зайнятості функціонує профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа».
07 Квітня, 2023 р., 10:21
Відповідну до постанови від 10.02.2023 року КМУ №124 уряд розширив програму компенсації роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних.
07 Квітня, 2023 р., 10:19
ПОРЯДОК видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, який визначає механізм видачі Центром зайнятості Автономної Республіки Крим, обласними, Київським та Севастопольським міськими, районними, міськрайонними, міськими центрами зайнятості (далі - центри зайнятості) особам ваучерів для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці (далі - ваучери).
07 Квітня, 2023 р., 10:16
29 Листопада, 2022 р., 16:18
!!!Мікрогрант для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва
29 Листопада, 2022 р., 16:16
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» фахівці Камінь-Каширської районна філія Волинського обласного центру зайнятості спільно з Камінь-Каширським бюро безоплатної правової допомоги провели інформаційно-роз’яснювальну роботу жителям громади.