Камінь-Каширська міська громада

Волинська область, Камінь-Каширський район

Програма міжнародного співробітництва

 

 

Фото без опису

КАМІНЬ-КАШИРСЬКА МІСЬКА РАДА

VIII СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

16 липня 2021 року

Камінь-Каширський

           №8/11-5

 

Про Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", "Про міжнародні договори України", "Про транскордонне співробітництво", Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №408, Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року, затвердженої рішенням обласної ради від 12 березня 2020 року №29/16, враховуючи рішення постійної комісій міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та міжнародного співробітництва, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки (додається).

2. Затвердити Паспорт Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки (додається).

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчика А.В.

 

 

Міський голова                                                                     Віктор ПАСЬ

 

 

Надія Савчук

 

 

 

                                                                                                  

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення  Камінь-Каширської

міської ради

від 16.07.2021 року № 8/11-5

                                                          

Програма розвитку міжнародного співробітництва  та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

 

1. Загальні положення

Програма розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", "Про зовнішньоекономічну діяльність", "Про міжнародні договори України", "Про транскордонне співробітництво", Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №408, Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року, затвердженої рішенням обласної ради від 12 березня 2020 року №29/16.

 

2. Мета Програми

Метою Програми є створення необхідних умов для встановлення та поглиблення економічних, інвестиційних, соціальних, освітніх, екологічних, культурних та інших відносин з регіонами іноземних країн.

 

3. Стан міжнародного співробітництва

 

Камінь-Каширська міська рада здійснює міжнародне співробітництво з містом    Мендзижець     Підляський    Республіки    Польща  відповідно до укладеної 12 грудня 2008 року Угоди про встановлення поріднених зв’язків  між м.Камінь-Каширський та м.Мендзижець Підляський (Республіка Польща) про економічну, науково-технічну і культурно-гуманітарну співпрацю.

Упродовж 2020-2021 років в рамках впровадження 4 фази з покращення надання адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» за кошти міжнародної технічної допомоги придбано меблі та комп’ютерну техніку на суму 1,0 млн. грн. для  ЦНАПу, а за внесок Камінь-Каширської об’єднаної територіальної громади, обласної державної адміністрації (3,6 млн.грн.) проведено будівельні роботи по реконструкції приміщення ЦНАПу  в місті Камінь-Каширський.

В рамках спільного проєкту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III,IV" проведено енергозберігаюче вуличне освітлення в с. Черче, реконструкцію фельдшерсько-акушерських пунктів в селах Нові-Червища, Качин, енергозберігаючі заходи (заміна котла, вікон) в загальноосвітніх школах сіл Бузаки, Хотешів на загальну суму 1,8 млн. грн.

 

 

4. Шляхи і способи розв'язання проблеми

 

Програма має стати дієвим інструментом реалізації державної політики у сфері розвитку європейської інтеграції, покращення міжнародного іміджу, поглиблення співробітництва з іноземними регіонами-партнерами. Її перевагою є можливість забезпечення комплексного підходу до розв'язання проблеми розвитку міжнародного співробітництва та зовнішньоекономічної діяльності.

Успішному розвитку міжнародних відносин, у тому числі в економічній та інвестиційній сферах, перешкоджає відсутність системного підходу до міжнародної інтеграції та співпраці.

Проблему передбачається розв'язати шляхом:

визначення пріоритетних завдань і заходів міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці;

встановлення та поглиблення економічних, інвестиційних, соціальних, освітніх, екологічних, культурних, туристичних та інших відносин з регіонами іноземних країн;

активізації інформаційної роботи щодо інвестиційного потенціалу Камінь-Каширської міської ради, європейської інтеграції;

забезпечення виготовлення інформаційної продукції для іноземних установ та організацій, а також дипломатичних представництв України за кордоном на рівні сучасних міжнародних стандартів;

підготовки та написання проєктів у рамках програм міжнародної технічної допомоги.

 

5. Завдання і заходи з реалізації Програми

 

Завдання і заходи з виконання Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021 - 2025 роки подані у додатку на 2 аркушах.

 

6. Організаційне та фінансове забезпечення Програми

 

Координація робіт, пов’язаних з виконанням Програми, покладається на відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету, власних коштів підприємств, коштів виконавців, що залучаються до виконання Програми, та інших джерел, не заборонених  чинним законодавством.

 

7. Очікувані результати, ефективність Програми

 

Виконання Програми дасть можливість:

активізувати реалізацію положень міжнародної угоди, укладеної міською радою;

розширити формат співпраці з регіонами-партнерами іноземних країн;

підвищити рівень поінформованості міжнародного співтовариства про Камінь-Каширську міську раду;

представити Камінь-Каширську міську територіальну громаду, її економічні та інвестиційні можливості, культурні та історичні традиції під час проведення і участі у міжнародних форумах, конференціях, семінарах та інших заходах міжнародного характеру;

залучати міжнародну технічну допомогу для реалізації соціальних, екологічних, інвестиційних та інших проєктів.

 

8. Контроль за виконанням Програми

 

 Загальний контроль за ходом реалізації Програми здійснює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Координація діяльності щодо виконання заходів Програми покладається на відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради.

 Інформування про хід реалізації Програми постійно здійснює відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради на офіційному сайті Камінь-Каширської міської ради, а про результати реалізації Програми –  на засіданнях  профільних постійних комісіях міської ради та сесії міської ради.

 

 

Додаток

до Програми розвитку міжнародного

співробітництва та міжрегіональної співпраці

Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

 

Завдання і заходи з виконання Програми розвитку міжнародного

співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

 

з/п

Назва і зміст заходу

Виконавці

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяги фінансування

 (тисяч гривень)

 

2021

2022

2023

2024

2025

І. Реалізація державної політики у сфері розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці на 2021-2025 роки

1.

Участь у регіональних інвестиційних форумах, семінарах, конференціях

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

бюджет

 

 

3,0

3,0

3,0

3,0

3,0

2.

Участь у міжнародних форумах, конференціях, семінарах та інших заходах міжнародного характеру

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

 

3,0

5,0

5,0

5,0

5,0

3.

Придбання вітальних листівок до свят, конвертів, марок, здійснення поштових витрат за кордон

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

1,0

1,0

1,0

1,0

1,0

ІІ. Розвиток і поглиблення зв’язків з адміністративно-територіальними одиницями іноземних країн

4.

Організаційне забезпечення та проведення візитів делегацій від Камінь-Каширської міської ради до Республіки Польща, Литви, інших країн (транспортні та добові витрати, проживання)

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

20,0

30,0

30,0

30,0

30,0

5.

Організаційне забезпечення проведення візитів офіційних іноземних делегацій з Республіки Польща, Литви, інших країн в Камінь-Каширську територіальну громаду (проживання, харчування)

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

30,0

30,0

30,0

30,0

30,0

6.

Придбання сувенірної продукції для представників іноземних держав (цукерки, сувенір "Ягідний дарунок", мариновані гриби та інше)

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

10,0

10,0

10,0

10,0

10,0

ІІІ. Підвищення рівня  поінформованості міжнародного співтовариства про Камінь-Каширську міську раду

7.

Виготовлення та придбання презентаційних матеріалів про територіальну громаду, сувенірної продукції

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

бюджет

 

5,0

10,0

10,0

10,0

10,0

8.

Виготовлення  інвестиційних буклетів українською, англійською мовами

Міська рада, відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату міської ради

Щороку

Місцевий

 бюджет

 

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Всього

77,0

94,0

94,0

94,0

94,0

 

 

 

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного                                                                                                                             Н.І.Савчук

співробітництва апарату міської ради

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення  Камінь-Каширської

міської ради

                                                                                   від 16.07.2021 року № 8/11-5

                                                         

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці

Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

 

 

Назва Програми

Програма розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Камінь-Каширської міської ради на 2021-2025 роки

Підстави для розробки Програми

  Закон  України "Про місцеве самоврядування в Україні"; Закон України  "Про   засади внутрішньої і

  зовнішньої політики";    Закон України "Про транскордонне співробітництво";

  Закон України  "Про міжнародні договори України"

Ініціатор розроблення

Програми

Камінь-Каширська міська рада

Розробник Програми

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради

Учасники Програми

Структурні підрозділи Камінь-Каширської міської ради

Відповідальний виконавець Програми

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва апарату Камінь-Каширської міської ради

Мета Програми

Підвищення рівня конкурентоспроможності Камінь-Каширської міської ради  шляхом активізації та розвитку транскордонного співробітництва, сприяння встановленню та поглибленню економічних, соціальних, технологічних, екологічних, культурних, туристичних та інших відносин з регіонами іноземних країн

Терміни реалізації Програми

2021-2025 роки

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь