ЗАПРОШУЄМО на НАВЧАННЯ!

14 Березня, 2022 р., 15:46
                Як стати на облік у центрі зайнятості через портал «Дія» ?
14 Березня, 2022 р., 15:44
Реєстрація в службі зайнятості онлайн
23 Лютого, 2022 р., 14:31
23 лютого за участю профорієнтатора Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості Тетяни Митчик та соціального педагога Камінь-Каширського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ірина Карпік проведено інтерактивно мотиваційний захід у формі профорієнтаційної гри «Твої професійні рішення» для учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Камінь-Каширського району.
23 Лютого, 2022 р., 14:29
Одеський  центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості проводить набір слухачів у березні  2022 року за наступними професіями:
09 Лютого, 2022 р., 12:03
                Як стати на облік у центрі зайнятості через портал «Дія» ?
31 Січня, 2022 р., 10:16
Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».  Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі, якщо існує потреба у:
27 Січня, 2022 р., 12:24
Сьогодні робота патронатного вихователя – це поширена і дуже почесна практика.
26 Січня, 2022 р., 08:31
Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus - перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні.