ІНФОРМАЦІЯ для ВАС!

Дата: 21.10.2024 16:36

Служба зайнятості — зручний сервіс для всіх учасників ринку праці, створений державою. Але багато недержавних організацій по всій країні також надають послуги українцям.

У червні ми об'єднали зусилля та створили каталог послуг від громадських, комунальних, міжнародних організацій та благодійних фондів - "Єдине вікно послуг": https://www.dcz.gov.ua/onewindow

Це спеціалізований сервіс для:

вимушених переселенців,

людей з інвалідністю,

ветеранів та ветеранок.

Сьогодні у каталозі "Єдине вікно послуг" є понад 460 програм підтримки. Співробітники Служби зайнятості регулярно перевіряють цей перелік, щоб список був актуальним.

Скористатися допомогою громадських організацій легко:

1. Оберіть вид послуги та регіон.

2. Оберіть організацію, до якої хочете звернутися.

3. Подзвоніть або напишіть в організацію — на сайті вказані прямі контакти.

Громадські організації можуть самостійно подавати дані на портал за допомогою кнопки "Додати організацію". Після перевірки інформація про організацію та її послуги з'явиться на сайті Служби зайнятості.