Вітання міського голови Віктора Пася з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 20.10.2024 07:26

20 жовтня вітання з професійним днем приймають ті, хто своєю щоденною працею дбають про хліб насущний для кожного з нас. Сьогодні відзначаємо День працівників харчової промисловості.

У цей непростий для нашої країни час, коли ми об’єднані спільною метою – захистом нашої держави, ваша праця набуває особливого значення. Попри всі виклики, ви продовжуєте забезпечувати населення необхідними продуктами.

Завдяки вашій наполегливості та відданості ми маємо можливість забезпечити продовольчу безпеку наших громадян, як тих, хто захищає нашу землю на фронті, так і тих, хто залишився в тилу.

Саме ви, день у день, працюєте над тим, щоб на наших столах завжди був свіжий хліб, смачні овочі та фрукти, різноманітні харчові продукти.

Хліб насущний – це не просто їжа, це символ життя, добробуту і єдності. І саме ви, працівники харчової промисловості, є тими, хто його створює.

Тож сьогодні хочеться відзначити вашу невтомну і надважливу працю і щиро подякувати за неї.

Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, а наші столи будуть рясніти смачними та корисними продуктами, вирощеними і виготовленими вашими руками. Бажаю всім працівникам харчової промисловості міцного здоров’я, невичерпної енергії, вдячності споживачів та якнайшвидшої Перемоги нам усім.

Міський голова                     Віктор Пась