15 жовтня - День білої тростини

Дата: 15.10.2024 06:41

Сьогодні, 15 жовтня у світі відзначають День білої тростини, який є нагадуванням про важливість толерантності та поваги до відмінностей.

Кожен, незалежно від своїх особливостей має право на повноцінне життя. Люди з вадами зору не є винятком. Вони прагнуть самостійності, реалізації своїх планів та активної участі в житті громади.

Підтримка людей з особливими потребами – це прояв соціальної відповідальності кожного з нас.

Цей день нагадує нам про важливість створення інклюзивного суспільства, де кожна людина, незалежно від своїх можливостей, може почуватися безпечно та комфортно.

Ми маємо підтримувати людей із порушеннями зору, сприяти їхній інтеграції в суспільство та забезпечувати доступ до освіти, праці й інших важливих сфер життя.

Повага, підтримка та сприятливі умови можуть змінити життя багатьох людей на краще, тож користуймося цими принципами не лише один день в році, а постійно.

Міський голова                           Віктор Пась