Вітання міського голови Віктора Пася працівникам державної санітарно-епідемологічної служби України

Дата: 13.10.2024 07:12

У другу неділю жовтня вітання з професійним днем линуть на адресу працівників державної санітарно-епідемологічної служби України.

В умовах сьогодення на ваші плечі покладено забезпечення захисту здоров'я населення в умовах підвищених ризиків для життя та безпеки наших громадян.

Ваша робота набуває особливої значущості через вплив військових дій на санітарні умови, доступ до чистої води та медичних послуг.

Завдяки вашій самовідданій праці та високому професіоналізму, ми можемо жити у безпечних санітарних умовах навіть у найскладніші часи.

Ваші старання є ключовими у боротьбі з поширенням хвороб та захисті від епідемій.

Дякую, що стоїте на варті епідеміологічної безпеки.

Цінуємо вашу щоденну працю, якою ви забезпечуєте фундаментальну підтримку здоров'я нації.

Щиро вітаю з професійною дниною усіх працівників державної санітарно-епідемологічної служби України! Бажаю якнайшвидшої спільної для всіх Перемоги та особистих звершень!

Міський голова                       Віктор Пась