Камінь-Каширська міська громада

Волинська область, Камінь-Каширський район

Склезь Сергій Анатолійович

Дата: 29.08.2024 11:02
Кількість переглядів: 106

Фото без опису

Сергій Анатолійович Склезь народився 27 листопада 1976 року в місті Камені-Каширському. Був другим сином у сім’ї. А згодом хлопчачу компанію Ігоря та Сергія поповнила і наймолодша сестричка Аліна. Діти дружно зростали разом. Хлопці взагалі були дуже близькими, поділяючи між собою всі радощі та негаразди дитинства. Батьки, Анатолій Панасович і Катерина Федорівна, старанно працювали, забезпечуючи сімю, а малеча тим часом радісно проводила дні в садочку. З кожним роком дорослішання Сергій та Ігор ставали більш самостійними, у кожного з хлопців були свої друзі, захоплення, але незважаючи ні на що, вони завжди залишалися близькими людьми.

У 1984 році хлопець почав навчання у першій школі рідного міста. Після її закінчення у 1992 році продовжив здобувати освіту у місцевому Камінь-Каширському ВПУ, опановуючи фах електрозварювальника. Ця сфера зацікавила Сергія, він був успішним студентом і отримав диплом з відзнакою у 1996 році. Далі, щоб поглиблювати свої знання і здобувати нові, хлопець вступив на навчання у ЛТДУ (нині Луцький національний технічний університет). Освітній процес перервався службою в армії.

Строкову службу Сергій проходив у морфлоті у столиці Криму – Севастополі. Та подальше життя із військовою справою пов’язувати не планував. Тож хлопець повертається до рідного Каменя-Каширського. Новоспечений моряк привабливої вроди, високого зросту і атлетичної тілобудови, охайний і педантичний з дитинства, приковував увагу місцевих панночок. Але та одна-єдина, на жаль, так і не зустрілася на життєвому шляху. Повернувшись до цивільних буднів Сергій їздив на заробітки, проживав у батьківській оселі. Вірною супутницею для молодого чоловіка була вудка, бо з юності був закоханий у риболовлю. Він завжди з нетерпінням чекав нагоди, щоб знову вирушити на водойму порибалити, де знаходив спокій і радість серед природи.

Важким випробуванням для сім’ї  Склезів стала втрата старшого сина Ігоря. Сергій дуже гірко переживав раптову смерть рідного брата і ніяк не хотів змиритися з трагічною звісткою. Але життя йшло далі.

Дуже довірливі стосунки склалися у Сергія з татом. Хлопець завжди був щирий і відкритий з Анатолієм Панасовичем, ніколи не соромився виявляти при ньому свої справжні почуття та емоції. Вірив і в справжню чоловічу дружбу. Був компанійським, добрим, безкорисливим і відданим товаришем.

Коли в Україні почалася Революція гідності Сергій не став осторонь таких доленосних подій в державі. Таємно від мами, разом із друзями їздив у столицю на Майдан. А наприкінці серпня 2014 року добровольцем пішов на війну.

Сергія направили на рубіж Чернігівської та Сумської областей, у перший батальйон територіальної оборони «Волинь». Служив у хімічній розвідці. Спочатку перебував не на передовій, та зовсім скоро разом з побратимами опинився на Дебальцевському плацдармі.

24 листопада Сергій заступив на пост поблизу селища Ольховатка Донецької області. Фактично відразу почався мінометний обстріл вугільної шахти «Ольховатська». Накрило й блокпост. Сергій не встиг добігти до бліндажа – поруч із ним розірвалася міна. Смерть настала миттєво, адже осколок потрапив у голову. За іронією долі це була не Сергієва зміна, він вирішив піти замість товариша – і цим врятував йому життя, ціною власного.

27 листопада 2014 року, у свій 38-й день народження воїн навіки повернувся додому і був похований на місцевому кладовищі у Камені-Каширському поруч з рідним братом.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна шана та слава Герою!

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь