ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗА ПРОЦЕДУРОЮ ЗАКУПІВЛІ ВІДКРИТІ ТОРГИ ПО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ: будівельні матеріали (щебінь фракція 5-20 у кількості 23

Дата: 08.08.2024 09:25

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення за процедурою закупівлі відкриті торги по предмету закупівлі: будівельні матеріали (щебінь фракція 5-20 у кількості 230 тонн та щебінь фракція 40-70 у кількості 250 тонн згідно коду ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі) для проведення ремонтних робіт господарським способом

Зміни до плану закупівель на 2024 рік затверджено протоколом уповноваженої особи на проведення закупівель Управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь – Каширської міської ради від 06 серпня 2024р. №1. Ідентифікатор плану закупівлі UA-P-2024-08-06-003125-a, ідентифікатор закупівлі UA-2024-08-06-002788-a.

Оголошення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та тендерна документація по предмету закупівлі будівельні матеріали (щебінь фракція 5-20 у кількості 230 тонн та щебінь фракція 40-70 у кількості 250 тонн згідно коду ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі) для проведення ремонтних робіт господарським способом опубліковані 06.08.2024р.

Найменування Замовника: Управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь – Каширської міської ради.

Місцезнаходження Замовника: Юридична адреса Замовника: Україна, 44501, Волинська обл., Камінь - Каширський р-н, м. Камінь - Каширський, вул. Воля, буд. 2.

Ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 44141080.

Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Процедура закупівлі: відкриті торги.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 300 000,00 грн. з ПДВ.

Місцевий бюджет:  300 000,00 грн.

Річний план закупівель на 2024 рік.

Очікувана вартість ідентично товару на ринку.

Розмір бюджетного призначення: розраховано відповідно до потреби щебеню на ремонтні роботи.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – згідно специфікації.

Термін поставки товару : до 31.10.2024 року.

Місце поставки товару: населені пункти Камінь – Каширської міської ради.