Порядок денний 43-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII  скликання

Дата: 01.08.2024 14:05

Порядок денний 43-ї чергової сесії

Камінь-Каширської міської ради VIII  скликання

1)  Про затвердження порядку денного 43-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання.

Доповідає Віктор Пась

2)  Про звіт про виконання бюджету Камінь-Каширської територіальної громади за І півріччя 2024 року.

Доповідає Олена Леснік

3)  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2023 року № 8/37-3 „Про бюджет Камінь-Каширської міської територіальної громади на 2024  рік".

Доповідає Олена Леснік

4)  Про внесення змін до Комплексної програми протидії корупційним та терористичним проявам у Камінь-Каширській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки.

Доповідає Олена Леснік

5)   Про Програму забезпечення виконання управлінням соціальної та ветеранської політики Камінь-Каширської районної державної адміністрації повноважень щодо взаємодії з Камінь-Каширською міською радою у сфері надання адміністративних послуг із соціальної підтримки населення на 2024 рік.

Доповідає Олена Леснік

6)  Про внесення змін до Програми забезпечення спроможностей для виконання завдань за призначенням військових частин Збройних Сил України на 2024 -2025 роки.

Доповідає Алла Юрчик

7)  Про передачу майна військовій частині **.

Доповідає Алла Юрчик

8)  Про передачу майна військовій частині  ***.

Доповідає Алла Юрчик

9)  Про передачу майна на баланс КУ «Центр безпеки громадян» Камінь-Каширської міської ради.

Доповідає Алла Юрчик

10)  Про передачу бланків.

Доповідає Алла Юрчик

11)  Про внесення змін до Статуту закладу загальної середньої освіти «Камінь-Каширський ліцей" № 2 Камінь- Каширської міської ради Волинської області.

Доповідає Сергій Лукашук

12)   Про затвердження мережі закладів освіти Камінь-Каширської міської ради на 2024–2025 навчальний рік.

Доповідає Сергій Лукашук

13) Про надання дозволу на суборенду нерухомого майна ТОВ «ФАРМАЦІЇ ВОЛИНЩИНИ».

Доповідає Сергій Лукашук

14) Про оформлення правовстановлюючих документів на комунальне майно.

Доповідає Сергій Лукашук

15) Про передачу майна на баланс комунальної установи «Центр безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради».

Доповідає Микола Шворак

16) Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги » Камінь-Каширської міської ради Волинської області на 2024 рік.

Доповідає Ігор Соловей

17)  Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки КНП «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської міської ради та викладення її у новій редакції.

Доповідає Ігор Соловей

18) Про надання згоди на передачу майна з балансу   Комунального некомерційного підприємства  «Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги»  Камінь-Каширської міської ради на баланс КНП «Камінь-Каширської ЦРЛ» Камінь-Каширської міської ради.

Доповідає Ігор Соловей

19) Про внесення змін до Програми сприяння Національній поліції України у проведенні заходів з відсічі збройної агресії російської федерації, заходів пов’язаних з дією в Україні воєнного стану, створення безпекового середовища на території Камінь-Каширського району та Камінь-Каширської громади, забезпечення публічної безпеки та публічного порядку, безпеки дорожнього руху та профілактики правопорушень на 2024 - 2025 роки.

Доповідає Віктор Пась

20) Про затвердження розпоряджень міського голови, виданих в міжсесійний період.

Доповідає Віктор Пась

21) Про надання дозволу Камінь-Каширській міській раді на розроблення детального плану території.

Доповідає Сергій Должко

22) Про перейменування вул. 8-го Березня в с. Бузаки Камінь-Каширського району Волинської області.

Доповідає Сергій Должко

23) Про присвоєння назви новим вулицям  у м. Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області.

24) Земельні питання.

Доповідає Володимир Король