Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 30.07.2024 07:50

Сьогодні, 30 липня, відзначаємо Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Це дата, коли весь світ об’єднується у боротьбі з одним із жорстоких злочинів сучасності – торгівлею людьми. Це особлива нагода, щоб звернути увагу на одну з найжахливіших форм порушення прав людини, яка, на жаль, залишається актуальною в сучасному світі.

Торгівля людьми – це глобальна проблема, яка зачіпає мільйони людей по всьому світу. Ця жорстока практика не знає меж, вікових чи соціальних обмежень. Вона руйнує життя та майбутнє людей, позбавляючи їх основних прав та свобод.

Сьогодні ми повинні нагадати собі про необхідність об'єднання зусиль у боротьбі з цим злом. Кожен із нас може зробити свій внесок у подолання цього лиха. Важливо бути обізнаними, пильними та готовими допомогти тим, хто може опинитися в небезпеці.

Закликаю всіх бути небайдужими, дбати про своїх близьких та сусідів, інформувати про можливі загрози та сприяти розповсюдженню інформації про те, як уникнути пасток торговців людьми.

Разом ми можемо створити суспільство, в якому кожна людина буде захищена та вільна.

Міський голова                            Віктор Пась