У громаді вітали медиків

Дата: 26.07.2024 14:34

Сьогодні, напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, у нашій громаді вітали людей, які щоденно борються за здоровя та життя, часто працюючи на межі людських можливостей. Цьогоріч вдруге – у нову дату, але як завжди – за самовіддану роботу.

У цей день на адресу медиків лунали слова вдячності за сумлінну працю, відданість справі, людяність та милосердя.

До слів вітань долучилося і керівництво міста та району. Міський голова Віктор Пась звертаючись до присутніх зазначив: «Висловлюємо щиру подяку медичним працівникам Камінь-Каширської громади за ваш високий професіоналізм та щоденну сумлінну працю. Завдяки вашим знанням, фаховості, досвіду ви даруєте людям здоров’я та надію. Нехай ваша благородна місія завжди буде високо оцінена суспільством та гідно винагороджена!».

За компетентність та кваліфікованість, милосердя до пацієнтів працівників сфери охорони здоров’я нагородили почесними грамотами.