Вітання міського голови Віктора Пася з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2024 07:15

Шановні медичні працівники!

На церковному календарі – День святого Пантелеймона, за світським – вшановуємо тих, хто перейняв його справу.

Всі причетні до сфери охорони здоровя! Ми високо цінуємо вашу нелегку працю, яка часто повязана з великими ризиками й складнощами, але завжди залишається незамінною та благородною.

Ваша готовність прийти на допомогу у будь-який час, турбота про пацієнтів і постійна робота над собою є взірцем чуйності й людяності та прикладом для наслідування.

У сьогоднішніх воєнних реаліях праця медичних працівників стала ще більш потрібною і важливою.

Наші військові медики, ризикуючи власним життям рятують поранених солдатів на полі бою, надають першу допомогу та евакуйовують їх до місць безпечного лікування.

Лікарі та медсестри в польових госпіталях та військових лікарнях працюють цілодобово, проводячи складні операції та рятуючи життя наших захисників.

Медичні працівники в цивільних лікарнях по всій Україні беруть на себе величезний тягар поранених мирних жителів, борючись за їхнє одужання.

Тож у сьогоднішній святковий день адресую щирі вітання всім медикам, де б ви не перебували, на фронті чи в тилу, ви несете важкий тягар збереження людського життя та здоровя. Спасибі Вам за щодень!

Міський голова                         Віктор Пась