Друга річниця трагедії в Оленівці

Дата: 29.07.2024 06:25

Зловісні сили творять свої злобні справи у темну пору. Два роки тому, у ніч з 28 на 29 липня 2022 року сатанинська росія вчинила черговий терористичний акт. Масове вбивство наших військовополонених.

16 травня 2022 року відважні захисники «Азовсталі» були змушені здатися в полон. 211 бійців були доставлені до в’язниці в Оленівці.

Внаслідок російського теракту, що стався в липні 2022 року щонайменше 53 українських військових з «Азовсталі» стали жертвами жорстокого злочину в окупованій Оленівці. Їхній барак у виправній колонії був зруйнований вибухом. Держава-терорист здійснила це масове вбивство, щоб звинуватити та дискредитувати українські сили.

Памятаймо про загиблих! А головне – не забуваймо про мужніх азовців, які й зараз перебувають у полоні. Стукаймо в усі двері й вимагаймо звільнення усіх захисників Азовсталі, яких досі утримує ворог.

Міський голова                      Віктор Пась