28 липня - День початку Першої світової війни

Дата: 27.07.2024 07:21

Фото без описуФото з мережі

Сто десять років тому почалася Перша світова війна, яка стала однією із наймасштабніших та найкривавіших конфліктів в історії людства.

Українці в цей час перебували у складі різних імперій і зіткнулися між собою у ворожих арміях.

Мільйони наших предків опинилися по різні боки фронту і були змушені воювати за інтереси чужих держав.

Війна несла смерть, сльози, розруху, залишаючи після себе лише попіл та руїни, розриваючи серця людей та руйнуючи їхні долі.

Але для нас українців вона дала шанс. На уламках імперій постала українська державність! На жаль, тоді під тиском більшовицьких окупантів ми не змогли її втримати.

І через століття ворог знову прийшов на українську землю, щоб відібрати нашу свободу.

Перша світова дала нам цінний урок про те, що ми зі зброєю в руках та Богом у серці маємо боротися за власну державу, щоб знову не стати субєктом чужих інтересів, і лише ми можемо бути господарями на рідній землі.

Міський голова                      Віктор Пась