Вітання міського голови Віктора Пася з Днем тренера!

Дата: 19.07.2024 07:15

Шановні тренери!

Сьогодні, 19 липня відзначаємо свято тих, хто присвятив своє життя справі виховання та тренування спортсменів, розвитку фізичної культури та спорту.

Ваша праця – це не просто робота, це покликання, яке потребує не лише високого професіоналізму, а й терпіння та мудрості.

Ви навчаєте не тільки фізичним навичкам, а й формуєте характер, виховуєте волю до перемоги та наполегливість у досягненні цілей.

Саме завдяки вашій щоденній самовідданій роботі талановиті юнаки та дівчата стають чемпіонами, прославляючи нашу громаду, область та Україну на світовій спортивній арені.

Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та яскравих перемог ваших вихованців!

Міський голова           Віктор Пась