У Камені-Каширському та Підцир'ї поремонтували ями на дорогах

Дата: 16.07.2024 09:58

Фото без описуУ розпал літа у Камені-Каширському кипить робота над покращенням стану місцевих доріг. Протягом цих спекотних днів активно проводились ремонтні роботи асфальтних доріг у місті та прилеглих селах. Ці заходи спрямовані на покращення стану дорожнього покриття та продовження терміну служби доріг.

Ремонтні роботи включали в себе заповнення ям та вибоїн новим матеріалом та ущільнення покриття. Роботи виконувались досвідченим підрядником з обласного центру – ТзОВ «УНІДОР СЕРВІС». Загальна вартість оновлення дорожнього покриття у Камені-Каширському та с. Підциря склала 700 тисяч гривень.