Начальник відділу Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук взяла участь в ролі спікера на семінарі Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 09.07.2024 16:54

На запрошення Програми «U-LEAD з Європою» начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук 09 липня 2024 року взяла участь в ролі спікера на семінарі «Управління проєктами» з презентацією «Використання програм для ефективного управління проєктами».

Під час заходу виступали експерти Програми «U-LEAD з Європою» Тетяна Татарчук, Олег Кулініч та Петро Гоцалюк.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук поділилася  досвідом використання цифрових програм на всіх стадіях підготовки, впровадження, архівування та звітування реалізації проєктів. Адже Надія Савчук управляла міжнародними проєктами, авторка 23 проєктів переможців на загальну суму 97,7 млн. грн. Під час впровадження проєктів проведено капітальний ремонт 7 шкіл, 5 будинків культури, 3 пам’яток архітектури, вуличне освітлення у 10 населених пунктах, ремонт дорожнього покриття у 8 населених пунктах, придбано 6 одиниць спеціалізованої техніки, комп’ютерну техніку тощо.

Спікер також розповіла як здійснюється промоція Камінь-Каширської громади під час міжнародного співробітництва.

Семінар був організований для представників територіальних громад з усієї України.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради