Планові перерви в електропостачанні на 8 липня у Камені-Каширському

Дата: 07.07.2024 07:57

Волиньобленерго повідомляє про планові перерви в електропостачанні на території Камінь-Каширської громади, які будуть відключені:

08.07.2024 08:00 по 08.07.2024 17:00

- Камінь-Каширський (1-го Травня, Данила Галицького, Привітна, Прилісна, Робітнича, Ковельська, Косачів Родини)

з 08.07.2024 по 08.07.2024 з 09:00 по 17:00

- Камінь-Каширський (Степана Бандери, Волошкова, Романа Шухевича, Хотешівська, Журавлина, Чапаєва, Тараса Шевченка)

15.07.2024 08:00 по 15.07.2024 18:00

- Камінь-Каширський (Нова Воля, Неродів, Польова, Воля, Дачна, Східна, Тараса Шевченка, Василя Кмецинського)

Просимо з розумінням поставитися до знеструмлень – заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання.

Інформацію про час початку та закінчення перерви електроживлення об’єкта споживача у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) оновлюється кожні 30 хвилин на офіційному веб сайті
 https://energy.volyn.ua у розділі Перерви в електропостачанні/Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання.