У Воєгощі провели роботи з благоустрою

Дата: 04.07.2024 09:47

У Камінь-Каширській громаді постійно проводяться заходи з впорядкування територій старостинських округів. Тепер черга дійшла до села Воєгоща. Днями тут господарювали працівники Центру безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради.

Відтак, були очищені місця, де раніше знаходились блокпости. Мішки з піском розібрали і прибрали територію. Біля штучного озера, що при вїзді у село облаштували берегову смугу. Також на території округу було захоронене стихійне сміттєзвалище.

До працівників Центру долучилися небайдужі мешканців села. Завдяки їхнім спільним зусиллям вдалося зробити Воєгоща чистішим і комфортнішим.