Вітання міського голови Віктора Пася з Днем зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України

Дата: 03.07.2024 06:29

Сьогодні свято героїзму та професіоналізму військовослужбовців, які захищають небо – День зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. День тих, хто вдень і вночі боронить небо, забезпечуючи повітряну оборону та безпеку наших громадян. У час війни на вас покладена надважлива місія захисту статегічних об’єктів, а головне – українських громадян, бо ж знищуючи повітряні сили Ви рятуєте людське життя. Ваша робота вимагає високого рівня підготовки, швидкості реакції та координації дій.

Дякуємо за службу та постійну готовність протистояти повітряним загрозам. Нехай українське небо якнайшвидше і назавжди стане мирним! Зі святом, наші Герої зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України!

Міський голова                Віктор Пась