Відбулася планова перевірка роботи соціальних робітників Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Камінь- Каширської міської ради»

Дата: 01.07.2024 11:20

Працівниками відділення соціальної допомоги вдома постійно проводиться контроль за якістю надання соціальної послуги догляду вдома громадянам похилого віку та особам з інвалідністю. В червні були проведені перевірки   в селах: В.Глуша, Видерта, Ворокомле, Хотешів, Котуш, Осівці, Грудки. За наслідками перевірок встановлено, що соціальні робітники добросовісно виконують свої посадові обов'язки. Піклуються про підопічних, своєчасно доставляють продукти харчування, ліки, прибирають в будинках на подвір'ї, допомагають по господарству, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії, доглядають під час хвороби. Пенсіонери висловлюють щиру подяку соціальним робітникам за милосердя, допомогу та розуміння.

Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради