ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ДОКУМЕНТАЦІЙ З НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В МЕЖАХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ С. БУЗАКИ, С. МАЛА ГЛУША, С. ГРУДКИ

Дата: 27.06.2024 09:46

Відповідно до рішення сорок першої сесії  Камінь-Каширської міської ради восьмого скликання від 24.05.2024 року затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населених пунктів с. Бузаки, с. Мала Глуша, с. Грудки Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області.

Дані нормативно грошові оцінки вводяться в дію з 01 січня 2025 року. З дня введення нормативно грошових оцінок, власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності в межах населених пунктів с. Бузаки, с. Мала Глуша, с. Грудки Камінь-Каширської міської ради, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель» необхідно замовити витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.