До Всесвітнього дня охорони довкілля: росія вчиняє екологічні злочини в Україні

Дата: 05.06.2024 06:15

Сьогодні, 5 червня, коли світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони довкілля, російська федерація понад два роки свідомо і планомірно робить екоцид у центрі Європи. Від війни страждають не лише українці, а й наша природа. Ворог завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу, забруднюючи воду, землю і ліси, отруюючи атмосферу, знищуючи флору і фауну.

Але для окупантів цього виявилося замало і щоб ще більше наблизити нас до екологічного краху 6 червня 2023 року росіяни підірвали Каховську ГЕС. Це стало найбільшою техногенною катастрофою в Україні після вибуху в Чорнобилі.

Екологічні злочини росії на нашій землі шкодять не лише довкіллю України, а впливають на ситуацію в інших країнах, бо взаємозв’язки між екосистемами не знають кордонів. Наслідки цих діянь ми будемо відчувати протягом багатьох років і не лише в Україні.

Тому сьогодні світ має об’єднатися і докласти всіх зусиль, щоб за свої жахливі злочини в нашій країні агресор був покараний.

Міський голова          Віктор Пась