ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗА ПРОЦЕДУРОЮ ЗАКУПІВЛІ ВІДКРИТІ ТОРГИ ПО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ: Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утриман

Дата: 29.05.2024 12:17

Зміни до плану закупівель на 2024 рік затверджено протоколом уповноваженої особи на проведення закупівель Управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь – Каширської міської ради від 28 травня 2024р. №1. Ідентифікатор плану закупівлі UA-P-2024-05-28-002920-a, ідентифікатор закупівлі UA-2024-05-28-002457-a.

Оголошення про проведення процедури закупівлі відкриті торги з особливостями та тендерна документація по предмету закупівлі Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утримання вулиць Ковельська, Героя України Миколи Цюрика, Шевченка, Свято-Миколаївської, Героїв УПА, Торгова, Дальників, Воля, Шкільна, провулок Шевченка, площа Культури в м. Камінь-Каширський та вулиць Ковельська, Євгена Коновальця, Савчука в с. Підцир’я Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області (ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь),  опубліковані 28 травня 2024р.

Найменування Замовника: Управління капітального будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунального майна Камінь – Каширської міської ради.

Місцезнаходження Замовника: Юридична адреса Замовника: Україна, 44501, Волинська обл., Камінь - Каширський р-н, м. Камінь - Каширський, вул. Воля, буд. 2.

Ідентифікаційний код Замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 44141080.

Категорія Замовника: орган місцевого самоврядування (відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 779 364,00 грн. з ПДВ.

Місцевий бюджет:  779 364,00 грн.

Річний план закупівель на 2024 рік.

Очікувана вартість ідентично послугам на ринку.

Розмір бюджетного призначення: розраховано до виду робіт за кошторисною документацією.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі – технічні завдання до предмета закупівлі.

Термін виконання робіт : до 31.12.2025 року.

Місце виконання робіт: вулиць Ковельська, Героя України Миколи Цюрика, Шевченка, Свято-Миколаївської, Героїв УПА, Торгова, Дальників, Воля, Шкільна, провулок Шевченка, площа Культури в м. Камінь-Каширський та вулиць Ковельська, Євгена Коновальця, Савчука в с. Підцир’я Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області.