КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 16.05.2024 09:51

Уряд затвердив нові зміни щодо отримання гранту за програмою «Власна Справа» та її ветеранським компонентом.

Новий розмір гранту

У разі позитивного рішення щодо видачі гранту, отримувач зобов’язаний зареєструватися фізичною-собою – підприємцем.

Додаткові вимоги до заяв

У заявах потрібно буде зазначати інформацію про належність до категорії осіб з інвалідністю або ВПО

Зміна процедури прийняття рішень

Грантоотримувач матиме можливість змінити цільове призначення гранту, подавши відповідну заяву до регіонального центру зайнятості або онлайн – через особистий кабінет на Порталі «ДІЯ»

Пільги для Харківщини

На 100% збільшується максимальний розмір гранту для отримувачів, які провадять чи планують провадити підприємницьку діяльність в м. Харків та Харківській області.

Деталізовано воєнні ризики втрати майна

У разі документального підтвердження уповноваженими органами руйнації, повної втрати майна, придбаного грантоотримувачем внаслідок збройної агресії Російської Федерації, сума мікрогранту не підлягає поверненню.

Більш детальну інформацію можна отримати в Камінь-Каширській філії Волинського ОЦЗ за адресою : м. Камінь-Каширський, пл. Незалежності, 8 або за телефоном гарячої лінії : (044) 244 94 75.Фото без опису