ЗАПРОШУЄМО на РОБОТУ!

Дата: 15.05.2024 09:49

Інформуємо жителів Камінь-Каширського району Компанія “Новус Україна” зараз активно наймає на роботу кандидатів на Новий Сучасний Логістичний Центр.

Компанія готова розглядати та працевлаштовувати жінок та чоловіків на посаду водій навантажувача з наступним досвідом роботи: цікавлять кандидати з досвідом роботи машиністом крана, водій автонавантажувача, водій автокрана, водій маніпулятора, машиніст електромостового та ін видів техніки.

Контакти 050 417 51 13 – Марина Мартинюк, Менеджер з персоналу ЛЦ, ТОВ «НОВУС УКРАЇНИ», для подальшої комунікації щодо можливості працевлаштування.

Компанія пропонує своїм працівникам :

• Поетапну адаптацію на посаді;
  • Безкоштовне, смачне та комплексне харчування на щоденній основі;
  • Фінансову стабільність (офіційне працевлаштування з першого дня, заплату 2 на місяць, без затримок, оплачувані відпустки та лікарняні);
  • Безкоштовне надання спецодягу для роботи;
  • Гнучкий графік;
  • Безкоштовний трансфер до місця роботи;
  • Кар’єрне зростання;
  • Ринкова та конкурентоспроможна зарплата;
  • Мотиваційні програми та навчання при бажані;
  • Бонусні пакети;
  • Злагоджений та дружній колектив;

Адреса Логістичного Центру – м.Київ, вул. Миколи Трублаїні, 113 (район Жулянського шляхопроводу.