Навчатися ніколи не пізно!
В рамках відзначення Тижня професійної освіти в Камінь-Каширське вище професійне училище днями відбувся захід на тему «Роботу знаходить той, хто її шукає».
В заході взяли участь директор Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості Лілія Дзямко та консультант роботодавця сектору рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Юлія Іщик.
Лілія Дзямко розповіла учням навчального закладу про послуги служби зайнятості для осіб, які звертаються в пошуках роботи та джерела пошуку вакансій, якими можна скористатись шукаючи роботу.
Юлія Іщик презентувала інформацію про роботодавців, які на даний час шукають працівників та ознайомила з актуальними вакансіями по Камінь-Каширському району. Також розповіла про можливість започаткування бізнесу з допомогою урядового проєкту єРобота, а саме грантової програми «Власна справа».
В кінці заходу всі присутні змогли задати питання та отримати вичерпні відповіді.