Начальник відділу Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук відібрана до участі в грантовій програмі СИЛА ЖІНОК 2024

Дата: 10.05.2024 16:14

Проєктна заявка начальниці відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надії Савчук відібрана до ТОП-150 заявок для участі в грантовій програмі підтримки жіночих ініціатив СИЛА ЖІНОК 2024, що включає освітню програму, експертну підтримку та можливість отримати фінансування на реалізацію ініціативи Камінь-Каширської територіальної громади.

СИЛА ЖІНОК – це освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив з обсягом фінансування проєктів учасниць 5,7 мільйонів гривень у 2024 році, спрямована на розвиток компетенцій і згуртування жінок з різних сфер задля вирішення нагальних гуманітарних викликів в громадах, посилення впливу жінок на процеси планування та відновлення.

Програма СИЛА ЖІНОК 2024 організована громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради