Команда Камінь-Каширської міської ради взяла участь у вебінарі щодо підтримки діяльності добровільних пожежних команд

Дата: 01.05.2024 09:21

Представники Камінь-Каширської міської ради 26 квітня 2024 року взяли участь у вебінарі щодо підтримки діяльності добровільних пожежних команд для громад-учасниць проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом створення добровільних пожежних команд».

Директор комунальної установи «Центр безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради» Петро Герасимик, староста Ворокомлівського старостинського округу, член ГО «ПОЖЕЖНА ДРУЖИНА – СТРАЖА» Сергій Шевчик, начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук та  завідувач сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку  міської ради Андрій Дубель ознайомилися з документами, необхідними для ефективної підтримки діяльності добровільних пожежних команд.

Зокрема, питання стосувалися матеріальної відповідальності, винагороди добровольцям, відповідальності за їх життя, документального оформлення на старті функціонування добровільних пожежних команд тощо.

Експерт проєкту Василь Кундрик пояснив учасникам вебінару чіткий алгоритм подальших дій громадам після реєстрації громадської організації для забезпечення добровільної пожежної охорони.

Згодом ці рекомендації стануть в нагоді для належного юридичного та фінансового супроводу добровільних пожежних команд в Камінь-Каширській територіальній громаді.

Проєкт «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд» реалізується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук