ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

Дата: 25.04.2024 17:13

18 квітня 2024 року о 11.00 годині в приміщені адмінбудинку міської ради (кабінет №201) проведено засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі містобудування та архітектури Камінь-Каширської міської ради (далі - Рада) в режимі онлайн-конференції. На порядок денний винесено: Розглянуті проекти містобудівної документації:

1.  Розгляд проекту детального плану території для будівництва гаража, автостоянки в районі вул. Перше Травня, Робітнича в м. Камінь-Каширський Камінь-Каширського району Волинської області (Розробник: ФОП Білевич Олексій,  доповідач: архітектор Фурман Ольга);

2. Розгляд проекту «Генеральний план м. Камінь-Каширський Волинської області» (Розробник: ТОВ «ЕСТР»,  доповідач: архітектор Єжов Євген);

3. Розгляд проекту «Генеральний план с. Підцир’я Камінь-Каширського району Волинської області» (Розробник: ТОВ «ЕСТР»,  доповідач: архітектор Єжов Євген);

4. Розгляд проекту «Генеральний план с. Олексіївка Камінь-Каширського району Волинської області» (Розробник: ТОВ «ЕСТР»,  доповідач: архітектор Єжов Євген);

5. Розгляд проекту «Генеральний план з планом зонування у його складі с. Залазько Камінь-Каширського району Волинської області» (Розробник: ФОП Білевич Олексій,  доповідач: архітектор Фурман Ольга, Іванченко Анастасія).

В ході обговорення всі подані на засідання проекти детального плану території та генеральних планів населених пунктів більшістю голосів вирішено схвалити в основі, зауваження та пропозиції врахувати у робочому  порядку. Після внесення правок до даної містобудівної документації рекомендовано Камінь-Каширській міській раді до затвердження відповідно до діючого законодавства (відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» затвердити протягом трьох місяців після подання розробниками доопрацьованої містобудівної документації).