Камінь-Каширська міська рада передала ЗСУ шість медичних автомобілів, отриманих від Муніципалітету Південний Курземе (Латвія)

Дата: 23.04.2024 12:43

Завдяки міжнародній співпраці Камінь-Каширська міська рада у листопаді 2023 року безкоштовно отримала шість медичних автомобілів від Муніципалітету Південний Курземе (Латвія) на суму 25000,00 євро.

За офіційними зверненнями цю техніку передано військовим частинам А1008, А7065, А4904, А4945 Збройних Сил України, у яких несуть службу та виконують бойові завдання жителі Камінь-Каширської територіальної громади.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав щиру вдячність голові Муніципалітету Південний Курземе Айварсу Приєдолсу, Службі екстреної допомоги Латвії, жителям Муніципалітету Південний Курземе за допомогу  у наближенні Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук