Відбулося третє засідання виконавчого комітету Камінь-Каширської міської ради в нинішньому 2024 році.

Дата: 22.03.2024 16:12

Фото без опису      Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Камінь-Каширської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету №1/3 від 03 лютого 2022 року, виконавчий комітет міської ради розглянув 24 питання порядку денного.

Зокрема було розглянуто питання про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування поранених військовослужбовців (всього 47 осіб), на поховання жителів громади та ліквідацію наслідків пожежі, про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» семи жителькам нашої громади, які народили та виховали до 8-річного віку п'ять та більше дітей. Розглядалися питання дотримання майнових та інших прав дітей при вчиненні правочинів, спадкуванні, призначення опіки та стан виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей. В одному з таких питань обговорювалася доцільність позбавлення батьківських прав жителів нашої громади відносно їхніх дітей. Заслухали питання про роботу комунальної установи «Центр безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради» та про розгляд звернень громадян.Також члени виконавчого комітету погодили питання про присвоєння та зміну адреси об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна, видалення зелених насаджень на території населених пунктів, надання в оренду елементів благоустрою з метою здійснення сезонної роздрібної торгівлі та інші, які відносяться до компетенції виконавчого комітету міської ради.