Вантажівка з Німеччини суттєво допомагає у проведенні ремонту дорожнього покриття проїзних частин Камінь-Каширської громади

Дата: 22.03.2024 08:33

У жовтні 2022 року районний секретар Роланд Бернхард з Окружного офісу Беблінгена і лорд-мер міста Зіндельфінгена д-р. Бернд Верінгер  передали безкоштовно Камінь-Каширський міській раді вантажівку з краном та функцією перекидання оціночною вартістю  30000 євро/1068000 грн.

Передача техніки для Камінь-Каширської територіальної громади була організована за допомогою онлайн-платформи Cities4Cities|United4Ukraine для мереж європейських та українських муніципалітетів.

Цю вантажівку було передано на баланс комунальної установи «Центр безпеки громадян Камінь-Каширської міської ради».

Завдяки отриманій техніці працівники комунальної установи проводять роботи по ремонту дорожнього покриття проїзних частин в населених пунктах нашої громади. В зимовий період вантажівка задіяна для очищення від снігу комунальних доріг – зазначив Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась. – Це дуже зручно і значно здешевлює вартість робіт.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав щиру вдячність лорд-меру міста Зіндельфінгена д-р. Бернду Верінгеру, районному секретарю Беблінгена Роланду Бернхарду, керівниці проєкту Phoenix4UA  «Cities4Cities|United4Ukraine» Катерині Батіщевій за допомогу!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук