УВАГА! Проводиться актуалізація інформації в Реєстрі територіальної громади

Дата: 07.02.2024 09:42

Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яку створили

з метою спрощення процедури обміну інформацією, для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів. Мешканці, дані яких внесли в РТГ, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок, що стосуються реєстрації місця проживання, які необхідні для надання адміністративних, соціальних, електронних публічних послуг.

Реєстр територіальної громади  наповнюється щоденно. Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, орган реєстрації вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились: наприклад, змінилось прізвище у зв'язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України, але інформація в реєстрі залишилась попередньою. Бувають випадки, коли не підтягується місце реєстрації (прописка) у Дії та не можливо отримати витяг про місце реєстрації у ЦНАПі за місцем вашого фізичного перебування.

Просимо  всіх жителів, які зареєстровані на території Камінь-Каширської громади, звернутись до Центру надання адміністративних послуг або до старост громади для уточнення та актуалізації даних, а саме, дати народження, місця реєстрації, дати реєстрації.

Для актуалізації даних потрібно мати наступні документи:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження (для дітей  віком до 14 років);
  • ідентифікаційний код;
  • будинкова книга (за наявності).

Отримати додаткову інформацію можна за адресою: м. Камінь-Каширський, вулиця Ковельська,16 або за телефоном +38096 32 52 975.