Опублікована стаття «Камінь-Каширська громада: міжнародні зв’язки, агрокластери та зелений туризм» в англомовній публікації

Дата: 05.02.2024 10:43

Стаття "Камінь-Каширська територіальна громада: міжнародні зв’язки, агрокластери та зелений туризм" опублікована в англомовній публікації Олесі Мороз та Ірини Околович "Попри війну та інші труднощі: як розвиваються сільські громади України".

Публікація підготовлена в межах проєкту "Перспективи сталого розвитку сільських територій", що впроваджувався ГО "Екодія", ГС "Українська мережа сільського розвитку" та ГО "Спілка сільського зеленого туризму України" у співпраці з німецькою ГО "Austausch e. V.".

З повним текстом публікації на англійській мові можна ознайомитися за посиланням "Попри війну та інші труднощі"

З публікацією на українській мові можна ознайомитися за посиланням "Попри війну та інші труднощі"

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук