Пункт прокату технічних засобів реабілітації КУ «Центру надання соціальних послуг Камінь- Каширської міської ради» - важлива складова у відновленні життєдіяльності громадян

Дата: 30.12.2023 10:59

При  КУ ЦНСП  Камінь-Каширської  міської ради  діє пункт прокату технічних засобів реабілітації  –послуги  якого спрямовані  на  зменшення обмеження  життєдіяльності,відновлення здатності до самообслуговування і соціальної активності та пересування. В пункті прокату в наявності  є інвалідні візки, палиці, ходунки, милиці, підлокотники. Для поповнення матеріально-технічної бази пункту прокату  КУ ЦНСП  тісно співпрацює з благодійними фондами області «Місія допомоги», Дитяча місія.Україна», громадськими організаціями «Волонтерський центр «Серце патріота» м. Луцьк, реабілітаційний комплекс «АraneУкраїна» с. Боратин. Засоби реабілітації видаються безкоштовно для тимчасового  користування громадянам. Протягом  року послугами  пункту прокату скористалося  54 особи.