На території Видертського та Грудківського старостинських округів працювала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та легалізації підприємницької діяльності Камінь-Каширської міської ради

Дата: 22.12.2023 10:11

21 грудня 2023 року на території Видертського та Грудківського старостинських округів працювала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та легалізації підприємницької діяльності Камінь-Каширської міської ради. Спільно з головним державним інспектором Управління інспекційної діяльності у Волинській області Бляшук Ніною Миронівною вчергове проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо негативних економічних і соціальних наслідків нелегальних трудових відносин, та повідомлено про проведення управлінням Держпраці інформаційної кампанії «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», яка спрямована на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану створенні більш прозорих і справедливих умов для працівників і роботодавців.

В результаті роботи комісії виявлено, що переважна більшість суб’єктів господарювання працює згідно законодавства, однак деякі підприємці на момент роботи комісії закрили заклади торгівлі, що дає підставу вважати про можливі порушення в їх роботі.  До таких діяльності та суб’єктів господарювання буде особлива увага з боку місцевої влади та із сторони правоохоронних та контролюючих органів.

Дякуємо кожному суб’єкту господарської діяльності, які у своїй роботі дотримуються норм чинного законодавства у сфері господарської діяльності, праці та зайнятості населення та своєчасно сплачують передбачені законодавством податки та збори.

Відділ регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності