У вівторок 19 грудня відбулося засідання 37-позачергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання

Дата: 21.12.2023 10:04

На засіданні були присутні депутати міської ради, працівники виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, представник газети "Полісся", жителі громади.
      На розгляд було внесено 32 питання, з яких прийняття бюджету на 2024 рік, внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, звіт міського голови про роботу у 2023 році, передача комунального майна,затвердження Положення про умови та порядок надання платних соціальних послуг комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради, звільнення окремих категорій громадян від плати за надання соціальних послуг, звіт поліцейського офіцера громади про роботу у 2023 році, затвердження Програми сприяння Національній поліції України у проведенні заходів з відсічі збройної агресії російської федерації, заходів пов’язаних з дією в Україні воєнного стану, створення безпекового середовища на території Камінь – Каширського району та Камінь – Каширської громади, забезпечення публічної безпеки та публічного порядку, безпеки дорожнього руху та профілактики правопорушень на 2024-2026 роки,затвердження програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Камінь-Каширської міської ради на 2024-2026 роки та  фінансового плану  підприємства на 2024 рік, інші питання, які відносяться до компетенції органу місцевого самоврядування та підлягають розгляду на сесії.