Представники благодійного фонду «Рокада» з робочим візитом перебували у Камінь-Каширській територіальній громаді

Дата: 18.12.2023 16:18

У Камінь-Каширській міській раді 18 грудня 2023 року відбулася  робоча зустріч Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася з командою благодійного фонду «Рокада».

Обговорено співпрацю щодо реалізації перспективних проєктів з менеджером підтримки громадських проєктів благодійного фонду «Рокада» Іриною Бобрик та представниками фонду. З цією метою делегація фонду побувала у різних комунальних закладах громади.

У заході брали участь начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук та керівник управління гуманітарної політики міської ради Сергій Лукашук.

Очільник Камінь-Каширської територіальної громади Віктор Пась подякав представникам благодійного фонду «Рокада» за вже багаторазово надану гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам при вторгненні російських військ в Україну.

Благодійний фонд «Рокада» надає соціальну, психологічну, благодійну та юридичну допомогу для тих, хто вимушено залишив дім. Більше інформації про фонд за посиланням https://www.facebook.com/rokadavolyn.

Проєкт реалізовується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук