Виплачено дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби в 2023 році

Дата: 15.12.2023 09:44

Відповідно до реалізації заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2023–2026 роки, затвердженої рішенням Волинської обласної ради від 03 листопада 2022 року № 19/3 та відповідно до Порядку надання та використання коштів, субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам для надання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, затвердженого розпорядженням Волинської обласної військової адміністрації 26 квітня 2023 року № 17 надавалась на території громади надана дотація отримувачам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби (далі – молодняк ВРХ) до тринадцятимісячного віку, який народжений у їхніх господарствах.
        Дана дотація надається за кожні шість місяців утримання молодняка ВРХ з наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі:
•  за перші шість місяців утримання від народження– 700 гривень за голову;
•  за наступні шість місяців утримання – 1300 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2000 гривень із розрахунку за одну голову молодняка ВРХ.
        Спеціалістами відділу регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності Камінь-Каширської міської ради прийнято 145 заяв, з них 139 від власників особистих селянських господарств, 2 від фізичної особи-підприємця та 1 заява від фермерського господарства.
        Згідно поданих заяв нараховано дотації на суму 200,6 тис.грн. (164 голів) з них з 114,8 тис.грн. за перші 6 місяців утримання та 85,8 тис.грн. за наступні 6 місяців.
Вказані кошти профінансовані в повному обсязі та перераховані на рахунки отримувачів.
Прийом нових заявок на початку 2024 року не буде проводитись.  При наявності в обласному бюджеті коштів на 2024 рік буде продовжена то ми Вас повідомимо додатково.

Відділ регіонального розвитку, туризму та інвестиційної діяльності
Камінь-Каширської міської ради