На черговій 36-й сесії депутати міської ради підтримали запит свого колеги Ростислава Кота щодо надання можливості громадянам на складання іспитів для отримання посвідчення водія в ТСЦ МВС № 0743

Дата: 11.12.2023 14:22

У депутатському запиті йдеться про те,  що з 1 грудня у Волинській області теоретичні та практичні іспити для отримання посвідчення водія можна скласти лише у двох сервісних центрах МВС із чотирьох діючих, а саме: в селі Струмівка Луцького району (ТСЦ МВС № 0741)  та місті Ковелі (ТСЦ МВС № 0742).
     Територіальний сервісний центр № 0743, який знаходиться в місті Камінь-Каширський у власному приміщенні та обслуговує близько 150 тисяч жителів, у пілотному проєкті "Прозорий іспит" не задіяний.
     Зважаючи на значну відстань до місцезнаходження вказаних територіальних сервісних центрів № 0741 та № 0742, скласти  теоретичні та практичні іспити для отримання посвідчення водія для жителів нашої громади стало ще складніше, а в умовах воєнного часу наявність в людини права на керування транспортним засобом може зберегти життя.
      Рішення міської ради з депутатським запитом Ростислава Кота про вжиття  правових та матеріально-технічних заходів для забезпечення складання теоретичних та практичних іспитів для отримання посвідчення водія в територіальному сервісному центрі № 0743 буде надіслано для розгляду Кабінету Міністрів України та Міністерству внутрішніх справ.