Всі свої мистецькі заходи в 2023 році Центр культури та дозвілля Камінь-Каширської міської ради проводив на підтримку Збройних Сил України під одним гаслом «Разом до Перемоги»

Дата: 09.12.2023 13:34

Протягом року працівники Центру культури та дозвілля приймали участь колядували, щедрували на підтримку ЗСУ, демонстрували документальні фільми про війну в Україні, для найменших діток – транслювали мультфільми, виступали перед військовими у лісах та на полях України. Побували в 34 населених пунктах нашої громади з благодійними концертами. Разом з працівниками бібліотек, музею та школи мистецтв проводили благодійні ярмарки, створювали патріотичні флеш-моби. Всього під час заходів було зібрано 748,485 тисяч гривень. За зібрані кошти для військовослужбовців було придбано прилади нічного бачення, тепловізори, теплий одяг, каремати, павербанки, зарядні станції, профінансовано пальне волонтерам для заправки автомобілів, які вирушали на фронт, цими ж коштами долучались до зборів на транспорт для військових та на лікування воїнів.