Дата: 07.12.2023 17:16

Фото без опису       В четвер 7 грудня відбулося пленарне засідання 36-ї чергової сесії Камінь-Каширської міської ради VIII скликання . На засіданні були присутні депутати міської ради, працівники виконавчих органів, комунальних підприємств та установ, представник газети "Полісся", жителі громади. На розгляд було внесено 49 питань, з яких внесення змін до бюджету громади на 2023 рік, передача комунального майна, надання його в оренду, списання матеріальних цінностей, підготовка та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території ради, затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Камінь-Каширський центр первинної медико-санітарної допомоги» Камінь-Каширської міської ради на 2024 рік, внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Камінь-Каширська центральна районна лікарня», інші питання діяльності комунальних підприємств, установ, які підлягають розгляду на сесії, внесення змін до структури апарату та виконавчих органів міської ради, земельні питання, які підлягають розгляду в умовах воєнного стану, депутатські запита та звернення. Після розгляду всіх питань порядку денного міський голова Віктор Пась привітав всіх присутніх з професійним святом - Днем місцевого самоврядування та побажав плідної роботи на благо нашої громади та України.