Камінь-Каширська міська рада безкоштовно отримала шість медичних автомобілі від Муніципалітету Південне Курземе (Латвія)

Дата: 30.11.2023 11:05

Офіційна делегація Камінь-Каширської міської ради на чолі з першим заступником Камінь-Каширського міського голови Анатолієм Шевчиком перебувала  29 листопада 2023 року у місті Любліні Республіки Польща.

Під час офіційного візиту відбулася зустріч з виконавчим директором Муніципалітету району Південний Курземе Улдисом Варни, депутатом Раймондсом Рейнісом,  фахівем відділу зі зв’язками з громадськістю Крістіною  Дундур та працівниками Муніципалітету Південний Курземе, які доставили автомобілі до міста Любліна.

Камінь-Каширська міська рада безкоштовно отримала чотири MERCEDES BENZ SPRINTER 316 та VW TRANSPORTER, VW LT28 загальною оціночною вартістю 25000,00 євро. Ковдри, подушки, м’ясні консерви подарувала громадська організація «Серце Табіти» на суму 2499,92 євро.

Передача техніки Камінь-Каширській територіальній громаді відбувалася відповідно до Договору про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою, підписаного у 2022 році Камінь-Каширським міським головою Вікторем Пасем та головою Муніципалітета Південне Курземе  Айварсом Приєдолсом, сприяння начальника відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надії Савчук.

Автомобілі з міста Любліна до міста Камінь-Каширський доставили працівники Камінь-Каширської міської ради Анатолій  Шевчик, Сергій Должко, Микола Панасюк, Володимир Король, Олександр Зрум, Василь Кот та Микола Салтиков.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та Муніципалітетом Південне Курземе стало завдяки участі у проєкті Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

– Щиро дякую голові Муніципалітету Південний Курземе Айварсу Приєдолсу, Службі екстреної допомоги Латвії, громадській організації «Серце Табіти», жителям Муніципалітету Південний Курземе за допомогу – зазначив очільник Камінь-Каширської територіальної громади Віктор Пась. – Шість медичних автомобілі,  ковдри, подушки, м’ясні консерви  з Латвії будуть незабаром передані нашим ЗСУ для виконання бойових завдань.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису