Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Ударний БПЛА КАЖАН Е620" ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двиг

Дата: 06.11.2023 14:55

1

Вид закупівлі

Відкриті торги ( з особливостями)

2

Ідентифікатор закупівлі

ID: UA-2023-11-01-013704-a

3

Код ДК 021:2015 - 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням реальних потреб і оптимального співвідношення ціни та якості.

З огляду на означене, Ударний БПЛА КАЖАН Е620 визначені наступні характеристики:

1. Конструкція: 4 моторний;

2. Вантажопід’ємність: до 12 кг (до 20 кг на короткі дистанції);

3. Висота польоту: до 400 м. (обмежена виробником), максимальна до 1500 м;

4. Швидкість польоту: до 20 м/с чи 70 км/год;

5. Вітер: до 12 м/с (максимально до 20 м/с);

6. Максимальний путь: на одному комплекті АКБ до 25 км без навантаження, до 20 км в

режимі виконання бойового завдання (50% з навантаженням + 50% без навантаження)

7. Бойовий радіус: до 10 км (погодні умови, досвід пілота, завади, РЕБ, висота польоту);

8. Радіус ураження: 6-10 км (погодні умови, досвід пілота, завади, РЕБ, висота польоту);

9. Радіус роботи радіоканалу: до 10 км (погодні умови, досвід пілота, завади, РЕБ, висота

польоту);

10. Система збросів: 2-4 канальна;

11. Система керування: завадостійка з ППРЧ, політ в ручном режимі, політ за точками, політ за

координатами, політ в автоматичному режимі;

12. Пульт керування: смарт пульт з 7 дюймовим екраном, з можливостю трансляції на

додатковий монітор чи стріму онлайн;

13. Навігація: GNSS модуль з виносною GNSS антеною, політ без супутників, політ в режимі

придушення, взліт без супутників;

14. Камера: подвійна камера на активному підвісі, 10 кратний оптичний зум денна камера +

тепловізор 640*480 з 9х кратним зумом;

15. Акумулятори: LiPo акумуляторні батареї 40000 чи 54000 мАг 6S 25C з автоматичним

підігрівом;

У комплектації K3: БПЛА, антена БПЛА направлена поляризована, камера подвійна (денна з 10х зумом та тепловізор 640*480 з 9х цифровим зумом), модуль GNSS Maestro, GNSS антена з кріпленням, система збросів (3 варіанти), смарт пульт керування 8 дюймовий, зарядна станція 25А, 4 АКБ 54000 мА/год. з автоматичним підігрівом (2 комплекти), тестер АКБ, додаткова зовнішня антенна - 2 шт., кабель високочастотний до антени 6 метрів – 2шт., щогла телескопічна для антени 5 м., комплект 3х-лопатних пропелерів, запасні лопаті, набір інструменту,транспортувальний бокс, КЛЕ, формуляр.

5

Обґрунтування розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувану вартість розраховано відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року № 275 “Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", методом порівняння ринкових цін.

Згідно із застосованим методом, розрахунок очікуваної вартості проведено на підставі однієї отриманої комерційної пропозиції, оскільки інші комерційні пропозиції відмінні своїми технічними характеристиками від тієї, яку потребують Збройні Сили України. Відповідно, очікувана вартість предмета закупівлі склала – 948 000,00 грн. з ПДВ.

Уповноважена особа                                                                                                   Яцук Анна